Strudio Reklamy Efekt

O Firmie

O nas

Studio Efekt to zespół młodych, dynamicznych ludzi dla których świat reklamy to nieograniczone pole ciekawych pomysłów i rozwiązań. 

Trudno jednoznaczenie stwierdzić czy bardziej pasuje do nas określenie Agencja Reklamowa czy Drukarnia Wielkoformatowa, raczej jedno i drugie. Jesteśmy w stanie zaproponować Klientowi kompleksową usługę, począwszy od przedstawienia “świeżego” pomysłu, wizualizacji graficznej a skończywszy na wykonaniu danego zlecenia.

Dzięki szerokiej ofercie proponowanych usług jesteśmy w stanie stworzyć spójną, rozpoznawalną otoczkę graficzną firmy co często okazuje się kluczem do poprawienia efektów sprzedaży jak i nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Ponieważ najważniejsze jest zaufanie i zadowolenie naszych klientów, zarówno przed rozpoczęciem współpracy jak i po mogą liczyć Państwo na fachową pomoc i doradztwo. Krótkie terminy realizacji, terminowość, fachowa obsługa, to nasze priorytety.  

Historia

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą. Działalność prowadzimy od roku 2007. Rozpoczynaliśmy działalność mając zaledwie dwie maszyny (drukarka cyfrowa, ploter tnący), jednak dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, z miesiąca na miesiąc poszerzaliśmy i modernizowaliśmy nasz park maszynowy.

Dzisiaj mamy Państwu do zaoferowania kilkanaście maszyn,  spory bagaż doświadczeń i to co nie zmieniło się od początku.... mnóstwo świeżych pomysłów!

Współpraca z agencjami reklamowymi

Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe i firmy pośredniczące. Oferujemy krótkie terminy realizacji, wysoką jakość usług, serwis z możliwością składania zamówień online oraz szybkie przesyłki kurierskie.

Copyright © 2021 by Studio Reklamy EFEKT